Vila LIDUS

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Vila Lidus - Chorvatsko - Jižní Dalmácie
Vila Lidus
Doprava:
letecky
Letiště:
Ostrava
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze
Ubytování
klimatizované 2-3 lůžkové pokoje se sprchou a WC, SAT TV, WI-FI ZDARMA, balkonem, některé s možností přistýlky. Pokoje mají přímou nebo boční orientací na mořskou stranu. Z většiny pokojů je výhled na moře. Ve vile se nachází také jednoduše zařízené 2lůžkové pokoje pro nenáročné zákazníky - pokoje typu SWC, které nemají balkón, klimatizaci ani SAT-TV.
Poloha
vila se nachází v klidném turistickém letovisku Brist, nad hotelem Riva, vzdáleném cca 2 km severně od Gradacu.
Stravování
polopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběr ze 3 menu s možností dokoupení obědů (výběr ze 3 menu). Snídaně, obědy a večeře jsou podávány v restauraci hotelu Riva.
Pláž
oblázková, cca 150 m.
Doplňující informace
parkování ZDARMA. Možnost využití bohatého animačního programu v rámci NEPTUN KLUBU, který bude probíhat od 16.6. do 8.9. v prostorách hotelu Laguna v Gradaci, vzdáleném cca 15 minut chůze podél moře. Pobytová taxa cca 1 EUR/os./den - platí se na místě.
Slevy
dítě na přistýlce do 7 let - ZDARMA, dítě na přistýlce od 7 do 18 let - sleva 50 %, osoba na přistýlce od 18 let - sleva 20 %.
Zvláštní slevy
AUTOBUSEM VÝHODNĚ: Při zakoupení autobusové dopravy a ubytování vám poskytneme 5-10 % slevu na ubytování i dopravu - nelze kombinovat se slevou za včasný nákup.
Vybavení a služby
WI-FI ve vile ZDARMA, parkoviště, v blízkosti restaurace, market.
Sport a zábava
nejbližší sportovní vyžití v městečku Gradac.
Nahrávám...

GPS souřadnice nejsou dostupné.