To nejlepší z Říma 55+

To nejlepší z Říma 55+, Itálie, Řím, 15.4.2018, Snídaně

To nejlepší z Říma 55+ starstarstar

To nejlepší z Říma 55+
Termín:
15.4. – 18.4.2018
Změnit termín
Délka:4 dny / nocí
Doprava:letecky (Ostrava)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:131253990
15 490 Kč 585 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: To nejlepší z Říma 55+ (letecky z Ostravy – Krakova)
Popis
Řím na pohodu – koktejl zážitků namíchaný v poklidném seniorském tempu. Připraveni? Uvidíte to nejkrásnější z věčného města a nemusíte se o nic starat. Náš průvodce zařídí vše. Projdete se Koloseem, budete obdivovat Fontánu di Trevi i Vatikánská muzea. Vychutnáte si italskou atmosféru u kávy či se sklenkou vína. Užijte si cestování bez věkových hranic a objevte Řím jako nikdy předtím!
Ubytování
3* hotel v Římě
hotel je dostupný MHD do centra města
Strava
snídaně v ceně zájezdu
během dne při prohlídce Říma bude možné zakoupit jídlo na některé z přestávek v místech s možností občerstvení
Informace
Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.


V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.


Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.
Vstupné

Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem:


Koloseum + Palatin + Forum Romanum


Dospělý 590 KčDítě 230 KčStudent 430 Kč
Cestovní pojištění
EASY (35 Kč / den / osoba)UNIVERSAL + STORNO (98 Kč / den / osoba)Srovnání pojištění
Den 1.
Odjezd z Ostravy na letiště, odlet z Krakova, přílet do Říma a přesun objednaným transferem do hotelu. V závislosti na letovém řádu procházka Římem s průvodcem.
Den 2.
Po snídani pojedeme MHD do srdce starověkého Říma ke Koloseu a Foru Romanu, kde budeme mít prostor k prohlídce. Ti, kteří nebudou mít zájem o prohlídku, mohou jít s průvodcem na Kapitol, kde je pověstná vlčice a odkud se nabízí fantastický výhled na Forum Romanum.
Poté přejedeme místní dopravou na Piazza del Popolo s egyptským obeliskem a s kostely Santa Maria del Popolo, Santa Maria in Monte Santo a Santa Maria dei Miracoli. Zde budeme mít dostatek času na oběd, či případnou prohlídku některého z přilehlých kostelů. Projdeme se také uličkou umělců Via Margutta, kde bydlel oscarový režisér Federico Fellini (Sladký život, Silnice, Řím).
Na závěr dne se opět místní dopravou přemístíme k jednomu ze symbolů večného města – Salviho Fontáně di Trevi, jíž dominuje překrásné barokní sousoší z bílého mramoru. Zde dnešní prohlídku zakončíme.
Den 3.
Ráno nás bude čekat prohlídka nejmenšího státu světa, Vatikánu - náměstí sv. Petra, chrám sv. Petra, Michelangelova kopule s nádherným výhledem na město a světoznámá Vatikánská muzea, která jsou jedním z největších komplexů uměleckých sbírek na světě a nachází se zde i světoznámá Sixtinská kaple. Volno na oběd, nákup suvenýrů a odpočinek.
Poté přejdeme k Andělskému hradu a dále k nejkrásnějšímu baroknímu náměstí Piazza Navona, kde se nachází Berniniho Fontána čtyř řek, u které se zastavíme a vychutnáme si atmosféru tohoto místa.
Po odpočinku půjdeme klidnou procházkou k Pantheonu, kde tento den ukončíme a vrátíme se zpátky na hotel.
Den 4.
V závislosti na letovém řádu možná prohlídka města nebo odjezd transferem na letiště a návrat do ČR.
Cena zahrnuje
transfer z Ostravy na letiště do Krakova nebo Katovic a zpět, letecká přeprava Krakov (Katovice) – Řím – Krakov (Katovice) + malé kabinové zavazadlo podléhající bezpečnostním omezením (povolené množství tekutin v zavazadle, ostré předměty apod.), letištní taxy, transfer autobusem z letiště do hotelu a zpět, 3x ubytování v hotel, 3x snídaně, průvodce po celou dobu zájezdu (mimo volný program), tištěný průvodce městem zdarma
Cena nezahrnuje
zavazadla za příplatek dle podmínek pro přepravu zavazadel, jízdné po Římě, cestovní pojištění léčebných výloh
Pořadatelem tohoto zájezdu je Radynacestu, s.r.o., IČ 28659112.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK