The Queen's Gate Hotel

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
The Queens Gate Hotel - Velká Británie - Londýn

The Queens Gate Hotel starstarstarstar

The Queens Gate Hotel
Doprava:
letecky
Letiště:
Ostrava
Odjezd:
-
Strava:
Bez stravy, Snídaně
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: The Queen's Gate Hotel
Ubytování

K dispozici jsou: jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje

Všechny designově zařízené pokoje jsou vybaveny soukromou koupelnou, televizí, bezplatným WI-FI připojením, toaletními potřebami zdarma, klimatizací, žehličkou / žehlicím prknem, vysoušečem vlasů, mni barem, možnost príprvay čaje a kávy na pokoji, telefonem, postýlkou ​​(na vyžádání).

Poloha

Tento hotel má vynikající polohu v srdci Londýna, leží mezi Kensington a Chelsea. Díky své centrální poloze umožnuje svým hostům snadný přístup k mnoha turistickým atrakcím v okolí, včetně Royal Albert Hall, Hyde Park, Národního muzea, Muzea vědy a světově proslulé nákupní oblasti Knightsbridge a Kensington High Street.

Služby hotelu

24-hodinová recepce, klimatizace, úklid denně, pokojová služba, trezor na recepci, konferenční prostory, vícejazyčný personál, WI-FI zdarma, restaurace, bar / salonek, business centrum, denní tisk, prádelna, úschovna zavazadel, směnárna, lékař na zavolání

Stravování

Možnost stravování: bez stravy, raňajky

Raňajky sú servírované formou bufetu.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuto příruční zavazadlo standardních rozměrů i transfer z letiště do města a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.

Doporučený program

Je na Vás jako strávíte volné chvíle. My Vám doporučujeme následující program:

1.den - Přílet do Londýna. Transfer do města na stanici Victoria station a následně metrem do hotelu. Individuální program podle času příletu.

2.den - Prohlídka města: London Eye, Big Ben a parlament, Westminster Abbey, St. James's Park, Buckinghamský palác, Trafalgarské náměstí, Covent Garden, Picadilly Circus a Oxford street.

3.den - Prohlídka města: Mandir, Globe theatre, Tate Museum, Millennium Bridge, St. Paul Cathedral, Tower a Tower Bridge.

4.den - Prohlídka města: Hyde park, Kensingtonské zahrady, Greenwich a nultý poledník.

5.den - Individuální program podle času odletu. Transfer ze stanice Victoria station na letiště. Odlet z Londýna.

V případě pobytu na 4 dny / 3 noci doporučujeme vynechat program 4. dne.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do města a zpět, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky)

Orientační ceny vstupů

London Eye - 30 £, Westminster Abbey - 18 £, St. Paul Cathedral - 15 £, Tower - 22 £, Globe theatre - 13,50 £, Tower Bridge - 9 £, London Pass - 1 deň 49 £, 2 dni 68 £, 3 dni 81 £

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je třeba zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.