Studio Nikos

Studio Nikos, Řecko, Řecko pevnina, Řecká Makedonie, Vrasna, 18.9.2018, Polopenze
Studio Nikos
LM
Termín:
18.9. – 28.9.2018
Změnit termín
Délka:11 dní / 10 nocí
Doprava:letecky (Ostrava)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:154198813
9 960 Kč 376 € (-23 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Studio Nikos - LET
Popis destinace
Průzračné egejské moře, kilometry písečných pláží, rozmanitá gastronomie, slunce a teplo. Těmito výrazy by šlo stručně charakterizovat to, co vás čeká na dovolené v Řecku.
Lokalita
Vrasna

V srdci Strimorského zálivu, spojujícího poloostrov Chalkidiki a pevninským Řeckem, se nachází historická vesnička a oblíbené letovisko Vrasna. Je rozdělena na původní vesnici Stará Vrasna (někdy nazývána Horní Vrasna) nacházející se na úpatí hory Kerdilion a novější části ležící u pobřeží - Paralia Vrasna (Pobřežní Vrasna) a Nea Vrasna (Nová Vrasna). Historie oblasti sahá do doby antické, kdy zde spartský vojevůdce Vrasidas porazil Athény v bitvě o nedalekou Amfipoli. V dnešním archeologickém nalezišti Amfipolis se právě odkrývá rozměrově největší antická královská hrobka (4. století př. n. l.). Spekuluje se, zdali nepatří Alexandru Velikému. V letovisku Vrasna se tradice snoubí s tepem moderního života stejně přirozeně, jako se modrá plocha Egejského moře se snoubí se zalesněným horstvem pohoří Kerdilionu.

Široké, nepřelidněné, kilometry dlouhé pláže, kde se prolínají oblázky s jemným pískem, přecházejí do moře pozvolna. Vstup do vody je tak příjemný pro dospělé i děti. Blahodárné účinky Egejského moře budete cítit ještě dlouho po návratu domů. Ocenění “Modrá vlajka”, potvrzující fyzickou i biologickou čistotu moře a pláže, je pro Vrasnu samozřejmostí. Výběr taveren, restaurací, cukráren, obchůdků, kaváren a plážových barů stojí za Vaši návštěvu. Všechny příznivce aktivního odpočinku jistě potěší hřiště na volejbal, fotbal i tenisové kurty, stejně jako motokárová dráha. Dětská hřiště s houpačkami udělají pro změnu radost Vašim dětem.

Pěšky, na kole či na motocyklu můžete prozkoumat sousední rušná městečka Asprovaltu a Stavros, blízké rodiště Aristotela Stagiru nebo antické město Amfipolis s muzeem, velkým mramorovým lvem a archeologickým nalezištěm. Vrasna je vynikajícím místem především díky své neopakovatelné pohostinné a domácké atmosféře, kterou místní lidé dokáží vytvořit. Proto se do ní většina klientů pravidelně vrací.
O hotelu
Nikos***
Kombinace krátké vzdálenosti od pláže a tradiční pekárny na dosah ruky dělá z klidného studiového rodinného domu ideální variantu pro Váš odpočinek během letní dovolené.
Poloha a popis
Příjemný studiový dům je umístěn jen přibližně 150 m od krásné písečně-oblázkové pláže. Prostorná studia se nachází ve zvýšeném přízemí a prvním patře. Velkou výhodou tohoto domu je blízkost tradiční pekárny a supermarketu, který najdete přímo přes ulici.
Pokoje
V domě Nikos najdete dvoulůžková studia s možností až dvou přistýlek (formou dvoulůžka nebo patrové postele). Každé studio je zařízeno kuchyňským koutem se základním vybavením, lednicí, vařičem, dále TV a vlastní koupelnou s WC. Ke každému pokoji náleží balkon vybavený zahradním nábytkem.
Služby hotelu
Všechny pokoje jsou vybaveny wi-fi připojením (zdarma), dále je možné využívat digitální klimatizaci (za poplatek). Denně je k dispozici klientům český delegát.
Stravování
Výběr je jen na Vás. Zájezd můžete využít bez stravování, se snídaní nebo s polopenzí. Základní nabídka v našem katalogu je bez stravování, avšak již v naší kanceláři nebo na místě u našeho delegáta si můžete zakoupit libovolný počet stravenek. V případě polopenze můžete každý den dle vlastní chuti volit mezi obědy či večeřemi. Jídlo se podává v nedaleké taverně s výbornou řeckou kuchyní, která je vzdálena přibližně 300 metrů.
Snídaně je servírovaná a je podávána od 8:30 do 10:30. Obědy nebo večeře jsou podávány od 13:00 do 22:00 hodin. K jídlu si můžete vybrat každý den podle své aktuální chuti z menu určeného pro večeře (obědy). Výběr je široký - v nabídce jsou jak masová tak bezmasá jídla či saláty.
Letecká doprava
Odlétáme z Ostravy charterovými lety do Kavaly nebo Soluně.
Kombinovaná doprava
Ve dvou vybraných termínech nabízíme možnost využít kombinovanou přepravu.
První termín je kombinace BUS/LET, druhý termín pak LET/BUS.
Cena zahrnuje
• ubytování ve studiu/apartmánu na uvedený počet nocí
• leteckou dopravu (včetně tax a transferů)
• transfer z/na letiště
• služby českého delegáta
• pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
• cestovní pojištění (možno sjednat v CK)
• pobytovou taxu 0,5 EUR / studio, apartmán / noc. Hradí se na místě.
Důležitá upozornění
S účinností od 1. ledna 2018 je v Řecku zákonem stanovena povinnost výběru pobytové taxy, tzv. daně za přenocování. Její výše je od 0,5 EUR do 1,5 EUR / noc v závislosti na kategorii ubytování. Tato taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a bude vybírána na místě.
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Experitour s.r.o., IČ 24221414.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK