St Giles Classic

St Giles Classic, Velká Británie, Londýn, 11.8.2018, Snídaně
St Giles Classic
Termín:
11.8. – 14.8.2018
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:letecky (Ostrava)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:145234710
11 608 Kč 439 € (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: St Giles Classic Hotel
Ubytování

K dispozici jsou: jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje.

Všechny pokoje nabízejí pohodlí a funkčnost s interiéry v měkkých světlých tónech, vzorované tkaniny, pohodlný nábytek, moderní komfort pro vaše pohodlí; pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a fénem, WiFi internetové připojení za poplatek, LCD TV s rádiem a novinovými kanály, telefon s přímou volbou, stůl a židle, trezor, přístroj na čaj a kávu.

Poloha

3-hvězdičkový St Giles Hotel se nachází v části West End na křižovatce Tottenham Court Road a Oxford Street. Díky této poloze se pěšky snadno dostanete k různým zábavným atrakcím a k obchodem. Hotel se nachází méně než 1 minutu chůze od stanice metra Tottenham Court Road; cca 1,5 km od železniční stanice Euston a od mezinárodní železniční stanice Kings Cross St Pancras. Covent Garden a Britské muzeum jsou vzdáleny 10 minut chůze a Národní galerie je vzdálena méně než 15 minut chůze od hotelu.

Služby hotelu

24 hodinové recepční služby, úklid, služby domovníka, zpoplatněný internet WiFi v celém objektu, 5x internetové kiosky v salonku, čistírna, turistická kancelář, pokoje pro hosty se zdravotním postižením, výtah, 6 specializovaných konferenčních zasedacích místnosti, bezpečnostní boxy, úschovna, parkoviště pod hotelem.

Stravování

Možnost stravování: snídaně.

Samoobslužné snídaně formou bufetu se podávají každé ráno v snídaňové místnosti; Hudson 's House salonek & Café (otevření od poloviny července 2013) nabízí lehčí jídla a občerstvení; Restaurace Il Grasso podává italské obědy a večerní menu; Hakuba Restaurace servíruje kalifornské a japonské obědy a večeře; kavárna podává malé občerstvení; v hotelu jsou k dispozici automaty a zmrzlinový stroj.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuto příruční zavazadlo standardních rozměrů i transfer z letiště do města a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.

Doporučený program

Je na Vás jako strávíte volné chvíle. My Vám doporučujeme následující program:

1.den - Přílet do Londýna. Transfer do města na stanici Victoria station a následně metrem do hotelu. Individuální program podle času příletu.

2.den - Prohlídka města: London Eye, Big Ben a parlament, Westminster Abbey, St. James's Park, Buckinghamský palác, Trafalgarské náměstí, Covent Garden, Picadilly Circus a Oxford street.

3.den - Prohlídka města: Mandir, Globe theatre, Tate Museum, Millennium Bridge, St. Paul Cathedral, Tower a Tower Bridge.

4.den - Prohlídka města: Hyde park, Kensingtonské zahrady, Greenwich a nultý poledník.

5.den - Individuální program podle času odletu. Transfer ze stanice Victoria station na letiště. Odlet z Londýna.

V případě pobytu na 4 dny / 3 noci doporučujeme vynechat program 4. dne.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do města a zpět, kapesní průvodce, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky)

Orientační ceny vstupů

London Eye - 30 £, Westminster Abbey - 18 £, St. Paul Cathedral - 15 £, Tower - 22 £, Globe theatre - 13,50 £, Tower Bridge - 9 £, London Pass - 1 deň 49 £, 2 dni 68 £, 3 dni 81 £

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je třeba zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Cena zahrnuje
letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, 3x ubytování ve vybraném hotelu s vybraným stravováním: Snídaně - Bed & Breakfast (BB), transfer letiště - město (autobusová / železniční stanice) - letiště, pojištění insolventnosti
Cena nezahrnuje
doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky) a výlety, místní taxy, služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), možnost příplatku za registrované zavazadla do podpalubí, transfer město (autobusová / železniční stanice) - hotel - město (autobusová / železniční stanice)
Pořadatelem tohoto zájezdu je SOLARTOUR, s.r.o., IČ 44665491.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK