St Giles Classic Hotel

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
St Giles Classic - Velká Británie - Londýn

St Giles Classic starstarstar

St Giles Classic
Doprava:
letecky
Letiště:
Ostrava
Odjezd:
-
Strava:
Snídaně
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: St Giles Classic Hotel
Ubytování

K dispozici jsou: jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje.

Všechny pokoje nabízejí pohodlí a funkčnost s interiéry v měkkých světlých tónech, vzorované tkaniny, pohodlný nábytek, moderní komfort pro vaše pohodlí; pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a fénem, WiFi internetové připojení za poplatek, LCD TV s rádiem a novinovými kanály, telefon s přímou volbou, stůl a židle, trezor, přístroj na čaj a kávu.

Poloha

3-hvězdičkový St Giles Hotel se nachází v části West End na křižovatce Tottenham Court Road a Oxford Street. Díky této poloze se pěšky snadno dostanete k různým zábavným atrakcím a k obchodem. Hotel se nachází méně než 1 minutu chůze od stanice metra Tottenham Court Road; cca 1,5 km od železniční stanice Euston a od mezinárodní železniční stanice Kings Cross St Pancras. Covent Garden a Britské muzeum jsou vzdáleny 10 minut chůze a Národní galerie je vzdálena méně než 15 minut chůze od hotelu.

Služby hotelu

24 hodinové recepční služby, úklid, služby domovníka, zpoplatněný internet WiFi v celém objektu, 5x internetové kiosky v salonku, čistírna, turistická kancelář, pokoje pro hosty se zdravotním postižením, výtah, 6 specializovaných konferenčních zasedacích místnosti, bezpečnostní boxy, úschovna, parkoviště pod hotelem.

Stravování

Možnost stravování: snídaně.

Samoobslužné snídaně formou bufetu se podávají každé ráno v snídaňové místnosti; Hudson 's House salonek & Café (otevření od poloviny července 2013) nabízí lehčí jídla a občerstvení; Restaurace Il Grasso podává italské obědy a večerní menu; Hakuba Restaurace servíruje kalifornské a japonské obědy a večeře; kavárna podává malé občerstvení; v hotelu jsou k dispozici automaty a zmrzlinový stroj.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuto příruční zavazadlo standardních rozměrů i transfer z letiště do města a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.

Doporučený program

Je na Vás jako strávíte volné chvíle. My Vám doporučujeme následující program:

1.den - Přílet do Londýna. Transfer do města na stanici Victoria station a následně metrem do hotelu. Individuální program podle času příletu.

2.den - Prohlídka města: London Eye, Big Ben a parlament, Westminster Abbey, St. James's Park, Buckinghamský palác, Trafalgarské náměstí, Covent Garden, Picadilly Circus a Oxford street.

3.den - Prohlídka města: Mandir, Globe theatre, Tate Museum, Millennium Bridge, St. Paul Cathedral, Tower a Tower Bridge.

4.den - Prohlídka města: Hyde park, Kensingtonské zahrady, Greenwich a nultý poledník.

5.den - Individuální program podle času odletu. Transfer ze stanice Victoria station na letiště. Odlet z Londýna.

V případě pobytu na 4 dny / 3 noci doporučujeme vynechat program 4. dne.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do města a zpět, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky)

Orientační ceny vstupů

London Eye - 30 £, Westminster Abbey - 18 £, St. Paul Cathedral - 15 £, Tower - 22 £, Globe theatre - 13,50 £, Tower Bridge - 9 £, London Pass - 1 deň 49 £, 2 dni 68 £, 3 dni 81 £

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je třeba zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.