Rivijera

Rivijera, Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarská, 23.6.2018, Polopenze
Rivijera
LM
Termín:
23.6. – 30.6.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Ostrava)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:124715528
15 980 Kč 604 € (-3 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel RIVIJERA
Ubytování
2lůžkové pokoje se sprchou a WC, telefonem, ventilátorem, lednicí, SAT TV, WI-FI ZDARMA. Pokoj 1/2+2 - dva 2lůžkové pokoje, které nejsou odděleny dveřmi. Pokoje s označením N jsou vybaveny novějším nábytkem. Pokoj typu 1/2+1 SWCM - třílůžkový pokoj bez balkónu. Z pokojů není výhled na moře z důvodu středomořské vegetace.
Poloha
hotel je tvořen devíti pavilony, které jsou umístěny v zeleni v mírném svahu, v blízkosti moře, v okrajové části Makarské, cca 800 m od centra u nejkrásnějších pláží.
Vybavení
klimatizovaná restaurace, směnárna, sejf, bar, TV místnost, kadeřnictví, internetový koutek, taneční terasa, parkoviště.
Stravování
snídaně formou bufetu, večeře - hlavní chod výběrem ze 4 menu, předkrmy, polévky, saláty, dezerty - formou bufetu. K večeři jsou ZDARMA tyto nápoje: 2 dcl vína nebo piva nebo džusu nebo minerální vody.
Pláž
oblázková, cca 50-200 m, vhodná pro děti.
Doplňující informace
nástupní den středa je možný pouze v kombinace s autobusovou či leteckou dopravou, případně na vyžádání v CK. Pokoje s označením N se nachází v Pavilonu Barbora a Dora.
Slevy
dítě do 3 let bez lůžka s polopenzí v pokoji 1/2 - ZDARMA. Dítě do 12 let na 2. lůžku - sleva 30 %. SLEVY PRO POKOJ 1/2+1: dítě do 12 let na 3. lůžku - ZDARMA. Osoba od 12 let na 3. lůžku - sleva 30 %. Při obsazení pokoje 1/2+1 dvěmi dospělými a dvěmi dětmi do 12 let se platí 3x plná cena. SLEVY PRO POKOJ 1/2+2: dítě do 12 let na 4. lůžku - ZDARMA. Osoba od 12 let na 4. lůžku - sleva 30 %.
Zvláštní slevy
Sleva 15 % pro novomanžele - obdržíte při doložení potvrzení o sňatku, které v době ukončení pobytu nebude starší než 6 měsíců.
Sport
betonové tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, hřiště pro míčové hry, dětské hřiště, animace pro děti ve věku 4-14 let, sportovní animace, vodní sporty.
Cena zahrnuje
ubytování a polopenzi na vybraný počet nocí, pobytovou taxu, zákonné pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.
Cena nezahrnuje
cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Vítkovice Tours s.r.o., IČ 44743840.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK