Park Hotel Continental

Park Hotel Continental, Bulharsko, Burgas, Slunečné Pobřeží, 10.9.2017, Snídaně

Park Hotel Continental starstarstar

Park Hotel Continental
LM
Termín: 10.9. – 17.9.2017
Změnit termín
Délka: 8 dní
Doprava: letecky (Ostrava)
Strava: Snídaně
Číslo zájezdu: 111252078
Cena: 10 290 Kč (-0 %)
389 €

Informace

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Park Continental
Popis ubytování
Poloha: čtyřpatrový hotel se nachází v jižní části letoviska, cca 150m od pláže.
Vybavení: vstupní hala s recepcí, hotelový bar, směnárna, trezor (za poplatek), televize, bazén pro dospělé a děti /lehátka a slunčníky zdarma/, tenisový kurt (za poplatek), za hotelem je borový háj s dětským koutkem.
Ubytování:
-pokoje *** - dvoulůžkové s možností jedné přistýlky, moderně vybavené, s vlastním příslušenstvím (WC, sprcha), minibarem, TV/SAT, telefonem, fénem, balkonem a klimatizací.
-pokoje ***+ - prostorné dvoulůžkové s možností až dvou přistýlek vybavené moderním nábytkem, vlastním příslušenstvím (sprcha, WC), vysoušečem vlasů, minibarem, klimatizací a s balkonem. Pokoje 2+2 jsou k dispozici za připlatek 200, Kč/os./noc).
Stravování: viz strava uvedená v popisku
Možnost stravy snídaně, polopenze, All inclusive. All inclusive stravování od 07:30 do 23:00 lze čerpat ve vybraných prostorách hotelu a obnáší plnou penzi formou bohatého bufetu, během dne lehké občerstvení (pečivo, zákusky, káva, čaj, zmrzlina), neomezené množství rozlévaných alkoholických (pivo, víno, vodka, rum, likéry, whisky, míchané nápoje) a nealkoholických nápojů místní výroby. Ostatní alkoholické nápoje v lahvích, turecká káva a čerstvé ovocné šťávy jsou za poplatek.
Náš tip: vhodný pro všechny věkové kategorie, kteří rádi využijí poloho hotelu v blízkosti pláže. Výhodou je také příznivá cena stravování formou all inclusive
Cena zahrnuje: leteckou přepravu, ubytování 7/10/11 nocí, stravování dle popisu, transfery, služby delegáta, místní poplatky, povinné pojištění dle zákona 159/1999 Sb., DPH.
Nepovinné příplatky: fakultativní výlety, lehátko/slunečník na pláži cca 8 EUR, volitelné komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh a storna Allianz:
Pojištění v délce 8 dní:
osoby 15 let - 70 let = 242 Kč
děti do 15 let = 121 Kč
nad 70 let = 484 Kč
Pojištění v délce 10 - 12 dní:
osoby 15 let - 70 let = 362 Kč
děti do 15 let = 181 Kč
nad 70 let = 724 Kč

Popis lokality
Největší a nejznámější hotelové a rekreační letovisko, ležící 25 km severně od Burgasu. Jako jedno z nejvyhledávanějších míst na pobřeží je ideální pro rodinnou dovolenou a ráj pro děti a jejich rodiče. Dobré klimatické podmínky, nádherná a téměř 8 km dlouhá pláž s jemným pískem a velmi pozvolným přístupem do moře je vhodná především pro malé děti. Svým návštěvníkům nabízí spoustu zábavy, neomezený výběr vodních sportů a atrakcí /tobogány, vodní skútry, let padákem, jízdu na banánu, windsurfing/. Na pláži jsou umístěny slunečníky, skluzavky, houpačky, bazény. Letovisko je velmi živé, je zde spousta restaurací, bary, folklórní zábavné podniky, varieté, obchůdky,diskotéky. Doprava je v letovisku zabezpečena mini vláčky, autobusy zabezpečují spojení se starobylým městečkem Nesebr, který je vzdálen 5 km,dále s Burgasem a Varnou. Transfer z letiště trvá cca 40 minut.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Cestovní kancelář SteFANNY s. r. o., IČ 26847019.

Ceník a objednávka

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Mapa

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Recenze hotelu

Nahrávám...

Další termíny

CK