Panorama

Panorama, Řecko, Řecko ostrovy, Rhodos, Faliraki, 14.6.2018, Bez stravy
Panorama
LM
Termín:
14.6. – 21.6.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Ostrava)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:129391862
11 890 Kč 449 € (-0 %)
1300 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Panorama Studios
Poloha a popis
Panorama Studios se nachází v oblíbené turistické oblasti Faliraki, která je známá pro krásnou zlatou písečnou pláž. Letovisko, které je známé nejen krásnými plážemi a bohatým nočním životem, ale i především pohostinností místních obyvatel. Jak již z názvu hotelu vypovídá, hotel nabízí krásné panoramatické výhledy na jednu z nejlepších pláží na Rhodosu. Hotel se nachází v klidné zelené zahradě cca 1500 metrů od centra letoviska.
Vybavení hotelu
Hotel disponuje 51 pokoji, snack barem, bazénem ( lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), TV místností, hernou, billiárem, internetovým koutkem, Wi- Fi připojením v snack baru a u bazénu, hrištěm pro děti a parkovištěm.
Vybavení pokoje
Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, mini-ledničkou, trezorem, klimatizací a balkonem nebo terasou.

Typy pokojů:

Dvojlůžkový pokoj
Dvojlůžkový pokoj s přistýlkou
Stravování
Bez stravování nebo snídaně
Pláž a plážový servis
Hotel se nachází cca 1500 metrů do pláže Ladiko a Antony Queen. Na pláž se dostanete autem za 2 minuty nebo chůzí za cca 15 minut. Lehátka a slunečníky za poplatek. Možnost využití vodních sportů za poplatek.
Pro děti
Hřiště pro děti.
Dětská postýlka na vyžádání.
Služby v ceně
WIFI připojení u bazénu. Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.
Služby za poplatek
Trezor (10 euro za týden), klimatizace (6 euro za den), billiár a hry v herně. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně, a které se platí na místě, získáte po příjezdu do hotelu.
Povolená hmotnost zavazadla
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahrnuje
Ubytování, leteckou dopravu včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravu dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Sport a zábava
Bazén, billiár a herna.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Pantour s.r.o., IČ 27929272.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK