Hotel STEFANOV III.

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Hotel Stefanov III. - Bulharsko - Burgas - Lozenec

Hotel Stefanov III. starstarstar

Hotel Stefanov III.
Doprava:
letecky
Letiště:
Ostrava
Odjezd:
-
Strava:
Snídaně
550 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek mají vlastní příslušenství se sprchou a WC, praktický nábytek, satelitní televizor, lednici a balkon s výhledem na bazén, nebo do okolí, klimatizace.
Poloha
Rodinný hotelový komplex Stefanov se skládá ze 3 hotelů. Areál se nachází v klidné části na okraji přímořské vesničky Lozenec u místní komunikace ve vzdálenosti cca 70 kilometrů od města Burgas. Hotel Stefanov III. byl otevřen v roce 2010.
Středisko
Lozenec
Vybavení
Menší recepce, společná restaurace v hotelu Stefanov II. s příjemnou venkovní terasou a barem, vnitřní bazén, velký bazén pro dospělé, menší bazén pro děti a bar u bazénu.
Stravování
Snídaně bufetovým způsobem. Večeře v místě, výběr z menu.
Pláž
Ve středisku se nacházejí čtyři písečné typicky jihobulharské pláže (písčité úseky uprostřed a skalní terény na okrajích) s čistou vodou. Nejbližší pěkná písečná pláž je vzdálená asi 400 metrů od hotelu.
Tipy pro správnou volbu
- hotely s rodinnou atmosférou
- ideální zejména pro rodiny s dětmi
- klidná dovolená
Sport a zábava
Kulečník, stolní tenis, dětské hřiště na volejbal, vodní sporty na pláži. V centru městečka Lozenec je řada obchodů, restaurací, kaváren, tržiště. Méně rušné centrum je vhodné k večerním procházkám.
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.