Demidoff

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Demidoff - Itálie - Lombardie - Milán

Demidoff starstarstar

Demidoff
Doprava:
letecky
Letiště:
Ostrava
Odjezd:
-
Strava:
Bez stravy, Snídaně
Ubytování

K dispozici jsou: jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje.

Všechny pokoje jsou prostorné, elegantně navrženy, zařízené tak aby Váš pobyt byl co nejpohodlnější. Hotel Milan Demidoff nabízí hostům pokoje s individuálně ovládanou klimatizací, dále mezi vybavení pokoje patří: ústřední topení, mezinárodní kabelové / satelitní kanály včetně anglických, francouzských a amerických kanálů, přístup na internet, telefon. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu včetně fénu a toaletních potřeb, požární hlásiče jsou k dispozici pro vaši bezpečnost tak jako pokojový trezor.

Poloha

Tento okouzlující 3 hvězdičkový hotel se nachází v blízkosti centra Milána. Poskytuje svým hostům pohodlí a zároveň nabízí dokonalý a snadný přístup k železniční stanici. Hotel je ideální hlavně pro nákupy díky jeho poloze. Nachází se na ulici Via Plinio, kousek od Corso Buenos Aires. Stanice Milano Centrale, kde Vás doveze transfer z letiště, se nachází 12 min. pěšky od hotelu.

Služby hotelu

24 hod. recepce, výtah, pokojová služba, služby faxu, trezor (recepce), úschovna zavazadel, bar, wifi připojení, klimatizace, kreditní karty - akceptovány.

Stravování

Možnost stravování: snídaně.

Začněte ráno se snídaní v klidném a příjemném prostředí, kde si můžete vybrat ze široké škály ranního pečiva. Snídaně jsou podávány formou bufetu.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuto příruční zavazadlo standardních rozměrů i transfer z letiště do města a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.

Doporučený program

Je na Vás jak strávíte volné chvíle. My Vám doporučujeme následující program:

1.den - Přílet do Milána. Transfer do města na nádraží Milano Centrale. Následně pěšky / metrem do hotelu. Individuální program podle času příletu.

2.den - Prohlídka města: Biblioteca Ambrosiana, Santa Maria presso di San satira, Piazza del Duomo (Duomo di Milano, Royal Palace, Galleria Vittorio Emanuele), La Scala, Pinacoteca di Brera, Hrad Sforzesco, Semione Park.

3.den - Prohlídka města: Santa Maria delle Grazie, Technické muzeum Leonarda da Vinciho, Sant'Ambrogio, Archeologické muzeum, Náměstí Piazza Mercanti.

4.den - Nesmí chybět nákupy módního oblečení např. ve čtvrti Quadrilatero. Milovníci fotbalu by neměli vynechat fotbalový stadion San Siro.

5.den - Individuální program podle času odletu. Transfer ze stanice Milano Centrale na letiště. Odlet z Milána.

V případě pobytu na 4 dny / 3 noci doporučujeme vynechat program 4. dne.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do města a zpět, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky), místní taxa 1-5 € / osoba / noc (podle kategorie hotelu)

Orientační ceny vstupů

Biblioteca Ambrosiana - 15 €, Duomo di Milano - 7 € (schody) a 12 € (výtah), Pinacoteca di Brera - 10 €, Hrad Sforzesco - 3 €, Santa Maria delle Grazie - 6,5 €, Technické muzeum Leonarda da Vinciho 10 €, Archeologické muzeum - 5 €

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je třeba zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.