Brzet

Brzet, Chorvatsko, Střední Dalmácie, Omiš, 4.8.2018, Polopenze
Brzet
LM
Termín:
4.8. – 11.8.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Ostrava)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:125417864
16 980 Kč 641 € (-15 %)
50 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • WiFi
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel BRZET
Ubytování
klimatizované 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, balkonem, telefonem, lednicí a fénem, s možností přistýlky.
Poloha
velmi oblíbený hotel pavilonového typu uprostřed borového háje, cca 1 km jižně od města Omiš, v bezprostřední blízkosti krásných oblázkových pláží. Pro své ideální podmínky ke koupání i pěšímu dosahu samotného centra Omiše je vyhledávaným místem pro trávení letní dovolené.
Stravování
polopenze/plná penze - snídaně formou bufetu, oběd a večeře výběr ze 3 menu se salátovým bufetem a neomezenou konzumací nápojů v období 16.6.-15.9. (víno, džus a voda) v centrální restauraci.
Pláž
oblázková, cca 30 m, vhodná pro děti.
Doplňující informace
klienti s autobusovou dopravou vystupují a nastupují na magistrále, vzdálené cca 200 m. Nástupní den středa je možný pouze v kombinaci s autobusovou či leteckou dopravou. Parkování ZDARMA. Pokoje typu 1/2+1 jsou přednostně obsazovány 3 osobami.
Slevy
dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu - ZDARMA. Dítě do 7 let bez lůžka v pokoji 1/2 SWCBM - ZDARMA. První dítě do 12 let se 2 dospělými v pokoji 1/2+1 SWCBM - ZDARMA. Druhé dítě do 12 let bez lůžka v pokoji 1/2+1 SWCBM se 2 dospělými a dítětem - sleva 50 %. Dítě do 12 let s 1 dospělým - sleva 20 %. Osoba od 12 let se 2 dospělými - sleva 20 %.
Vybavení a služby
klimatizovaná restaurace, sejf, terasa, parkoviště, WI-FI na recepci ZDARMA.
Sport a zábava
vyžití dle místní nabídky.
Cena zahrnuje
ubytování a polopenzi/plnou penzi na vybraný počet nocí, pobytovou taxu, výlet lodičkou po řece Cetině (pouze pobyty 16.6.-15.9.), zákonné pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.
Cena nezahrnuje
Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Vítkovice Tours s.r.o., IČ 44743840.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK