Bona Vista

Bona Vista, Španělsko, Španělsko ostrovy, Baleáry, Mallorca, S'Illot, 2.9.2018, Polopenze
Bona Vista
Termín:
Načítám ... 2.9. – 10.9.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Ostrava)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:133224244
13 357 Kč 505 € (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hostel BONA VISTA
Ubytování
Menší standardní dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím a s možností přistýlky pro dítě jsou vybaveny TV, telefonem, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou.
Poloha
Hostel Bona Vista, ve kterém je zajištěno ubytování, se nachází cca 100 m od hotelu Playa Blanca. Hostel se nachází cca 100 m od centra střediska Sa Coma/S´Illot. V okolí jsou restaurace, bary a autobusová zastávka do hlavního města Palma de Mallorca.
Středisko
Sa Coma/S´Illot
Vybavení
V hostelu Bona Vista se nachází bar s terasou, dle možnosti WiFi za poplatek. Klienti mohou využívat bazén s oddělenou částí pro děti v sousedním hotelu Playa Blanca, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. V hotelu Playa Blanca se nachází recepce, restaurace, bar, TV místnost, WiFi (za poplatek).
Stravování
Polopenze bufetovým způsobem, možnost dokoupení all inclusive, který mj. zahrnuje plnou penzi, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby. Snídaně jsou podávány v budově Bona Vista, večeře a obědy v případě all inclusive jsou podávány v sousedním hotelu Playa Blanca.
Pláž
Písčitá pláž S´Illot s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 200 m od hotelu, písčitá pláž Sa Coma cca 150 m od hotelu. Možnost pronajmutí lehátek a slunečníků na pláži za poplatek.
Tipy pro správnou volbu
- cenově výhodná nabídka
- blízko dvou pláží
- služby v sousedním hotelu Playa Blanca
- možnost all inclusive
Cena nezahrnuje
povinný turistický poplatek na Baleárských ostrovech (platba na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení, orientační cena cca 2,2 €/osoba/den pro hotely a apartmány 1*, 2*, 3*; cca 3,30 €/osoba/den pro hotely 3*+, 4* a apartmány 3*+; cca 4,40 €/osoba/den pro hotely 4*+, 5* a apartmány 4*, 4*+ dle oficiální kategorie ubytovacího zařízení). Děti do 16 let tuto taxu neplatí.
Sport a zábava
Minigolf a animační programy pro děti a dospělé (v období hlavní sezóny) se pořádají v sousedním hotelu Playa Blanca. Možnost vodních sportů na pláži (za poplatek).
Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s., IČ 60192755.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK