Best Western Atlantic (ex Quality)

Best Western Atlantic (ex Quality), Itálie, Lombardie, Milán, 16.11.2017, Bez stravy

Best Western Atlantic (ex Quality) starstarstarstar

Best Western Atlantic (ex Quality)
Termín:
16.11. – 19.11.2017
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:letecky (Ostrava)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:121070208
11 566 Kč 437 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Best Western Atlantic
Ubytování

K dispozici jsou: jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje

Komfortně zařízené a odhlučněné pokoje jsou vybaveny vlastní renovovanou koupelnou, vysoušečem vlasů, klimatizací, satelitní TV, WI-FI připojením (za poplatek), mini barem, trezorem, telefonem a některé pokoje mají terasu.

Poloha

Hotel má výbornou centrální polohu, je vzdálen jen pár metrů od hlavní železniční stanice a stanice metra. Díky jeho poloze se snadno dostane ke všem památkám a atrakcím města, jakož ik množství nákupních možností, kterými se Milán jako "město módy" pyšní. Hotel je tedy ideální volbou pro všechny cestovatele.

Služby hotelu

24-hodinová recepce, informace na recepci, WI-FI připojení, pokojová služba, mítingová místnost, business centrum, prádelna, služba žehlení, denní tisk, úschovna zavazadel, výtah, nekuřácké pokoje, parkování (za poplatek)

Stravování

Možnost stravování: snídaně

Kontinentální snídaně je servírována v hotelu od 06:30 - 10:30.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuto příruční zavazadlo standardních rozměrů i transfer z letiště do města a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.

Doporučený program

Je na Vás jak strávíte volné chvíle. My Vám doporučujeme následující program:

1.den - Přílet do Milána. Transfer do města na nádraží Milano Centrale. Následně pěšky / metrem do hotelu. Individuální program podle času příletu.

2.den - Prohlídka města: Biblioteca Ambrosiana, Santa Maria presso di San satira, Piazza del Duomo (Duomo di Milano, Royal Palace, Galleria Vittorio Emanuele), La Scala, Pinacoteca di Brera, Hrad Sforzesco, Semione Park.

3.den - Prohlídka města: Santa Maria delle Grazie, Technické muzeum Leonarda da Vinciho, Sant'Ambrogio, Archeologické muzeum, Náměstí Piazza Mercanti.

4.den - Nesmí chybět nákupy módního oblečení např. ve čtvrti Quadrilatero. Milovníci fotbalu by neměli vynechat fotbalový stadion San Siro.

5.den - Individuální program podle času odletu. Transfer ze stanice Milano Centrale na letiště. Odlet z Milána.

V případě pobytu na 4 dny / 3 noci doporučujeme vynechat program 4. dne.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do města a zpět, kapesní průvodce, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky), místní taxa 1-5 € / osoba / noc (podle kategorie hotelu)

Orientační ceny vstupů

Biblioteca Ambrosiana - 15 €, Duomo di Milano - 7 € (schody) a 12 € (výtah), Pinacoteca di Brera - 10 €, Hrad Sforzesco - 3 €, Santa Maria delle Grazie - 6,5 €, Technické muzeum Leonarda da Vinciho 10 €, Archeologické muzeum - 5 €

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je třeba zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Cena zahrnuje
letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, 3x ubytování ve vybraném hotelu s vybraným stravováním: Bez stravy - Room Only (RO), transfer letiště - město (autobusová / železniční stanice) - letiště, kapesní průvodce, pojištění insolventnosti
Cena nezahrnuje
doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky) a výlety, místní taxy, služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), možnost příplatku za registrované zavazadla do podpalubí, transfer město (autobusová / železniční stanice) - hotel - město (autobusová / železniční stanice)
Pořadatelem tohoto zájezdu je SOLARTOUR, s.r.o., IČ 44665491.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK