Berjaya Eden Park London

Berjaya Eden Park London, Velká Británie, Londýn, 13.10.2018, Bez stravy
Berjaya Eden Park London
Termín:
13.10. – 16.10.2018
Změnit termín
Délka:4 dny / nocí
Doprava:letecky (Ostrava)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:150220136
9 027 Kč 341 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Berjaya Eden Park London Hotel
Ubytování

K dispozici jsou: jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky.

Berjaya Eden Park Hotel nabízí 114 nádherných pokojů s vlastní koupelnou. Všechny pokoje mají televizi, telefon s přímou volbou, vysoušeč vlasů, stroj na přípravu kávy a čaje a pokojovou službu.

Poloha

3 hvězdičkový Berjaya Hotel Eden Park je elegantní viktoriánská budova, která se nachází v oblasti Kensington Gardens v centru města Londýn, v blízkosti slavného Hyde Parku a obchodní ulice Oxford Street. Nedaleko se nachází i Kensington palác, vlakové nádraží Paddington se snadným přístupem na mezinárodní letiště Heathrow, nákupní centrum Whiteley 's, množství barů a restaurací. Metro zastávky Queensway a Bayswater jsou jen pár kroků od hotelu.

Služby hotelu

24-hodinová recepce, nosič, domovník, prádelna a čistírna, bezplatné WI FI v celém hotelu a parkování s poplatkem.

Stravování

V hotelu je možné rezervovat pouze ubytování. Avšak Eden Bar a restaurace servíruje oběd nebo odpolední čaj u krbu, stejně jako večerní nápoje nebo večeři. Existuje celá řada možností stravování v docházkové vzdálenosti. Snídaně si hosté mohou rezervovat při příjezdu do hotelu a účtují se extra.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuto příruční zavazadlo standardních rozměrů i transfer z letiště do města a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.

Doporučený program

Je na Vás jako strávíte volné chvíle. My Vám doporučujeme následující program:

1.den - Přílet do Londýna. Transfer do města na stanici Victoria station a následně metrem do hotelu. Individuální program podle času příletu.

2.den - Prohlídka města: London Eye, Big Ben a parlament, Westminster Abbey, St. James's Park, Buckinghamský palác, Trafalgarské náměstí, Covent Garden, Picadilly Circus a Oxford street.

3.den - Prohlídka města: Mandir, Globe theatre, Tate Museum, Millennium Bridge, St. Paul Cathedral, Tower a Tower Bridge.

4.den - Prohlídka města: Hyde park, Kensingtonské zahrady, Greenwich a nultý poledník.

5.den - Individuální program podle času odletu. Transfer ze stanice Victoria station na letiště. Odlet z Londýna.

V případě pobytu na 4 dny / 3 noci doporučujeme vynechat program 4. dne.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do města a zpět, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky)

Orientační ceny vstupů

London Eye - 30 £, Westminster Abbey - 18 £, St. Paul Cathedral - 15 £, Tower - 22 £, Globe theatre - 13,50 £, Tower Bridge - 9 £, London Pass - 1 deň 49 £, 2 dni 68 £, 3 dni 81 £

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je třeba zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Cena zahrnuje
letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, 3x ubytování ve vybraném hotelu s vybraným stravováním: Bez stravy - Room Only (RO), transfer letiště - město (autobusová / železniční stanice) - letiště, pojištění insolventnosti
Cena nezahrnuje
doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky) a výlety, místní taxy, služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), možnost příplatku za registrované zavazadla do podpalubí, transfer město (autobusová / železniční stanice) - hotel - město (autobusová / železniční stanice)
Pořadatelem tohoto zájezdu je SOLARTOUR, s.r.o., IČ 44665491.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK