Apartmány HERCEG

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Apartmány Herceg - Chorvatsko - Střední Dalmácie - Gradac

Apartmány Herceg

Apartmány Herceg
Doprava:
letecky
Letiště:
Ostrava
Odjezd:
-
Strava:
Bez stravy
Ubytování
zcela nově zařízené, moderní a velmi komfortní klimatizované apartmány nacházející se v 1. patře apartmánového objektu, přímo na pobřežní promenádě - typ 1/2+1AP - 2lůžková ložnice s rozkládacím křeslem využívaným jako přistýlka (matrace), oddělená místnost s kuchyňským koutem. Tento apartmán je orientován na město, nemá vlastní balkón, ale má k dispozici ze severní strany posezení na prostorné terase nacházející se u společného vstupu do objektu. Typ 1/3+1 AP - 3lůžková ložnice, denní místnost s kuchyňským koutem a pohovkou využívanou jako 4. lůžko, prostorný balkón s nádherným výhledem na moře. Typ 1/6+1 AP - doporučujeme pro větší rodiny. Jde o pronájem celého 1. patra objektu zahrnující pronájem apartmánu 1/2+1AP i 1/3+1 AP za zvýhodněnou cenu. Ve všech apartmánech vždy sprcha a WC, SAT TV, WI-FI (ZDARMA), klimatizace.
Poloha
apartmánový dům, v samém centru letoviska Gradac, přímo na pobřežní promenádě, u nejkrásnějších oblázkových pláží.
Stravování
vlastní.
Pláž
oblázková, cca 10 m, vhodná pro děti.
Doplňující informace
Jelikož se apartmány nachází v nejžádanější lokalitě, přímo na pobřežní promenádě, kde není možno parkovat, je parkovací místo zajištěno cca 500 m od objektu, na parkovišti střeženém závorou, v blízkosti HOTELU NEPTUN. Převoz zavazadel v den nástupu a výstupu z parkoviště do/z apartmánu zajištěn recepcí HOTELU NEPTUN, kde se současně hosté hlásí při nástupu i ukončení pobytu.
Slevy
dítě do 12 let na přistýlce v apartmánu 1/2+1 AP a v 1/6+1 AP – do 30.6. a od 25.8. – ZDARMA, 30.6.-25.8. – platí 990 Kč/týden.
Vybavení a služby
v blízkosti - restaurace, obchody, kavárny, pošta, pizzerie.
Sport a zábava
sportovní vyžití dle místní nabídky.
Nahrávám...

GPS souřadnice nejsou dostupné.