Achousa

Achousa, Řecko, Řecko ostrovy, Rhodos, Faliraki, 4.6.2018, Bez stravy
Achousa
LM
Termín:
4.6. – 11.6.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Ostrava)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:125225513
9 590 Kč 362 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

1250 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Achousa Studios
Kategorie hotelu: **
Poloha a popis
Achousa Studios se nachází v hezké zahradě 1 km od centra známého turistického letoviska Faliraki. Letovisko Faliraki je oblíbené pro krásné zlaté písečné pláže ale i pro rušný noční a denní život. V letovisku najdete řadu restaurací, taveren, barů a nákupních možností. Největší aquapark na Rhodosu se nachází od hotelu cca 3 km. Letiště je vzdáleno cca 15 km.
Vybavení hotelu
Hotel disponuje vstupní halou s recepcí, trezory na recepci ( za poplatek), lobby barem, internetovým připojením, barem u bazénu s Wi- Fi připojením, bazénem a lehátky se slunečníky zdarma v areélu hotelu.
Vybavení pokoje
Hosté se mohou ubytovat v dvoulůžkovém pokoji s výhledem do zahrady.

Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, minibar (za poplatek), telefonem, klimatizací (za poplatek), balkonem nebo terasou.
Stravování
Bez stravování, snídaně i polopenze.
Pláž a plážový servis
Hotel se nachází cca 1.2 km od pláže. Lehátka a slunečníky za poplatek. Na pláži lze využít i vodních sportů za poplatek.
Služby v ceně
Nabídku služeb, které jsou zahrnuty v ceně získáte po příjezdu do hotelu.
Služby za poplatek
Klimatizace, trezor, Wi- Fi připojení.Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty v ceně zájezdu a jsou za poplatek získáte po příjezdu na hotel.
Povolená hmotnost zavazadla
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu. Povinnou pobytovou taxu, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od oficiální kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je pro 1*-2* hotel cca 0,5 € pokoj/noc, 3* hotel cca 1,5 € pokoj/noc, 4* hotel cca 3 € pokoj/noc, 5* hotel cca 4 € pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezóny změněna.
Cena zahrnuje
Ubytování, leteckou dopravu včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravu dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Sport a zábava
Bazén- lehátka a slunečníky zdarma.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Pantour s.r.o., IČ 27929272.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK